Saç Ekimi

Saç Ekim Teknikleri

Saç Dökülme Tedavisi

Saç Ekimi Fiyatları

İstanbul Saç Ekim

Saç Ekimi Nasıl Yapılır

Saç Dökülme Tedavisi

Saç Ekimi

Saç Ekimi Fiyatları

Tıraşsız Saç Ekimi

Saç Ekim Videosu

Saç Ekimi

Hemen WHATSAPP İLE SOR!

FUE Tekniği

FUE, foliküler birim saç ekimi operasyonunda donörden saçın toplandığı bir yöntemdir.

FUE Tekniği

FUE, foliküler birim saç ekimi operasyonunda donörden saçın toplandığı bir yöntemdir. FUE saç ekimi operasyonunda kullanılan aletle foliküler birimin etrafındaki deriyi çevreleyen dokudan ayırmak için küçük ve dairesel insizyon yapılmaktadır. Bu saç foliküler birimleri toplandıktan sonra kafa derisindeki kel kısımlara doğrudan ekilmek üzere özel bir solisyonda muhafaza edilir.

FUE uygulaması tüm günü alabilmektedir. Ama bu sizi endişelendirmesin! Operasyon esnasında uyuyabilir, birşeyler okuyabilir ya da sevdiğiniz medyaya odaklanabilirsiniz. Operasyonun daha konforlu geçmesi için anastezi kullanılacaktır. Operasyonun hemen ertesi gününde günlük rutinlerinize dönebilirsiniz. Ancak zorlu aktiviteler için iki hafta beklemeniz tavsiye edilmektedir. Hızlı ve kolay bir iyileşme için, yeni ve narin foliküllerin korunması ve bakımına dair size ayrıca ayrıntılı bilgilendirme yapılacaktır.

Hastalar sıklıkla ilk 6 ayda sonuç almaya başlasa da saç ekimi yapılan bölgede saçın kendi kendine çıkması birkaç ay alır. Bu yöntem genellikle aşırı olmayan saç kayıplarında iyi sonuçlar vermektedir. Daha ciddi saç kayıpları söz konusuysa şerit ekim daha verimli olacaktır.


2018 - All Rights Reserved. Designed & Developed by Sinan USLUER