Saç Ekimi

Saç Ekim Teknikleri

Saç Dökülme Tedavisi

Saç Ekimi Fiyatları

İstanbul Saç Ekim

Saç Ekimi Nasıl Yapılır

Saç Dökülme Tedavisi

Saç Ekimi

Saç Ekimi Fiyatları

Tıraşsız Saç Ekimi

Saç Ekim Videosu

Saç Ekimi

Hemen WHATSAPP İLE SOR!

Yenileyici Saç Aşısı

ACell + PRP terapisi cerrahi olmayan bir erken müdahale yöntemidir.

Yenileyici Saç Aşısı( ACell+PRP Tedavisi)

Global Hair Transplant, saç kayıplarını önlemede cerrahi olmayan bir erken müdahale yöntemi olarak ACell + PRP terapisini de seçenekler dahilinde sunmaktadır. Yenileyici saç aşısı, hücreler arası bağ, PRP, vitaminler ve diğer materyallerin kombinasyonlarını içeren özel bir ekstraselüler matriks formu içermektedir.

Kafa derisine enjekte edildiğinde, küçülen saç folikülleri daha sağlıklı ve büyük bir hal kazanarak daha güçlü saç çıkmasını sağlar. Sıklıkla, ACell + PRP terapisinden sonra 4 – 6 ay içerisinde yeni saçlar çıkmaya başlar.

Hem erkek hem kadın tipi saç kayıplarında etkili sonuç verebilmektedir. Alopesi areata ya da halk arasında bilinen adıyla saçkıran olan bölgede, kaş ya da sakalda görülen konjenital kılsızlık oluşumlarında ve kalıtımsal olmayan diğer saç kayıplarında da işe yaramaktadır.

Tedavi yapıldıktan sonra saç derisinde oluşabilecek orta ya da hafif şiddetli sıkıntı bir ya da iki gün içerisinde kaybolacaktır.

Saç ekimi uygulamalarımızdan aldığımız sonuç hastalarımızın beklentilerinin de üzerindedir. Saç kaybınızla ilgili sorunların giderilmesi için ücretsiz konsultasyonumuzdan hemen yararlanarak sizin için en doğru yöntemi uzmanımızla belirleyin!


2018 - All Rights Reserved. Designed & Developed by Sinan USLUER